HAKKIMIZDA

  2009 yılında başlattığımız girişimimiz, 2010 yılında DUFOUR YACHTS 'ın bünyemize katılımıyla ivme kazandı. 2011 yılı 2. yarısında dünyanın önde gelen katamaran üreticisi FOUNTAINE PAJOT ‘un yelkenli katamaran ürünlerinin  distribütörlüğünü alarak seçkin ürün yelpazemize yeni bir marka daha ekledik. 2012 yılında ise, yelkenli katamaranlardaki başarımızın bir göstergesi olarak FOUNTAINE PAJOT MOTORYACHTS ile de anlaşma imzaladık.

  Tur Marin olarak Dufour tarafından verilen Gold Award 2021 ödüllerinde altın madalya ödülü de gururla kabul ettik. 2021 yelkencilikte en çok büyüyen yelkenli grup ödülüne; Best Growth’a layık görüldük. Tur Marin olarak bugün Türkiye’de yelkenli piyasasının %23’üne, kamaranın ise %41’ine hakim olduğumuzu paylaşmaktan mutluluk duyarız. Tur Marin olarak 2021 senesinden beri de Fountain Pajot’un tek distribütörü olarak çalışmaya devam ediyoruz.

  2011 yılında DUFOUR YACHTS distribütörleri arasında “Dünyanın en iyi performans gösteren distribütörü” başarı ödülüne layık görüldük. Aynı sene FOUNTAINE PAJOT tarafından da “En iyi lansman yapan mümessil“ ödülünü aldık. Kazandığımız ivme 2015 yılında Fountaine Pajot distribütörleri içinde " The Best Worldwide Dealer" ödülünü de bize kazandırdı.

  DUFOUR YACHTS, 1964 yılına uzanan bir başarının öyküsüdür. Denizlerin aşığı Michael Dufour tarafından kurulan firma; günümüzde, üretim teknolojisi, yenilikçi tasarımları ve yüksek konfor özelliklerinin yanı sıra, hızlı gövde yapısı, güvenli, kolay ve başarılı yelken performansları ile kabul görmüş yelkenli tekneler üretmektedir. Grand Large serisinde 7, Exclusive serisinde 2 olmak üzere toplamda 9 farklı model ile üretim yapılmakta olup, ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir.

  FOUNTAINE PAJOT, 1976 yılında kuruldu ve ilk yelkenli katamaranını 1983 de, ilk motoryat katamaranını da 1998 yılında üretti. O günden bu güne 45 farklı modelde 4500‘ün üzerinde tekne teslim etti. Yuksek üretim teknolojisi ile konfor, denizcilik ve performansı birleştirerek tüm ürettigi tekneleri ile ayrıcalıklı bir konuma sahip olduğu dünyaca kabul edilir.

  TUR MARİN Sonsuz Mavilik, Sınırsız Mutluluk...