EELEX 8000

Doğayla bütünleşen, ödüllü İskandinav tasarımına sahip, 8 metrelik, yüksek performanslı, orta konsollu Eelex 8000 modeli tamamen elektrikli aktarma organlarından ve bulut bağlantılı sistemlerden fayda sağlamak için tasarlanmıştır.

Eelex 8000, 170 kW motor ve düşük hızlarda 100 deniz miline kadar çıkabilen 126 kWh pil kapasitesi ile yüksek performans için üretilmiştir.

Güneşlenme alanına dönüştürülebilen kanepe ve masa gibi farklı iç modüller sunmaktadır.

Akıllı telefon uygulaması. Teknede bulunan teknolojik unsurların çoğu X Shore uygulamasına bağlıdır ve bu uygulama tarafından yönetilir. Uygulama aynı zamanda uzaktan anahtar görevi de görür.

Bilgi-eğlence sistemi. Ses ve aydınlatma, enerji ve rota planlama, hava durumu bilgisi dahil olmak üzere X Shore bilgi-eğlence sistemini X Shore tarafından tasarlanan yazılımla geniş bir dokunmatik ekrandan yönetebilirsiniz.

Kullanım kolaylığı. Konum, hata, menzil ve şarj seviyesi göstergelerinden takip edebilirsiniz. Emniyet ve güvenlik özellikleri için bulunan düşük güçlü kablosuz ağ ile uzaktan özelleştirme ve yazılım güncellemelerini yaparak yerleşik sistemler tarafında korunan aküler ve motor ile kullanım kolaylığı sağlayan Eelex 8000 ile yepyeni bir deneyim sizi bekliyor.

EELEX 8000
DIŞ TASARIM
Devamını Gör
EELEX 8000
İÇ TASARIM
Devamını Gör
* Bu sitede yer alan görseller bağlayıcı nitelikte değildir ve üretici firma, değişiklik yapma hakkına sahiptir.
EELEX 8000 Teknik Özellikler
Tam Boy 8 m
Genişlik 2,60 m
Su Çekimi 0,8 m
Motor 170 kW

TEKNİK PLAN

Talep Formu