AURA 51

Devrim Niteliğinde Yaşam Alanları ve Dev Flybridge ile Yepyeni "Aura 51"

Tamamen yeniden tasarlanan Aura 51'in güvertesi, Fountaine Pajot serisi için yeni bir çağa işaret ederken daha fazla alan ve konfor sağlıyor. Bu 51 feet lik katamaran için harika bir özellik, salon ve kokpit arasının tam açılmasıdır. Mutfak ve geniş kokpit masası arasındaki iletişimi kolaylaştıran bu düzen, size Fountaine Pajot serisinin en önemli özelliği olan özgürlük hissini sunar. 

Fountaine Pajot tasarım ofisi ile Olivier Racoupeau mimarlarından oluşan tasarım ekibi, Aura 51'in tasarımdan ödün vermeden geniş bir güneş paneli yapmayı hayal etti...Dev fly bridge ve güneşlenme alanıyla fark yaratırken, hatlarla bütünleşen 2000 Watt enerji üretebilen güneş panelleri ile donatıldı. Aura 51 güneş panelleriyle donatılmış rakiplerine göre 5 kat daha fazla güneş enerjisi üretebilir. 

Aura 51, dört farklı yerleşim seçeneğiyle tüm tercihlere ve ihtiyaçlara cevap verir. 6 kabin versiyon da dahi her kabinin kendine ait banyosu vardır. Çift maestro versiyonuyla da dünya katamaran pazarında bir ilke imza atar. 

Aura 51, yelkenden aldığınız hazzı, sürdürülebilir ve konforlu bir seyir ile birleştirir...

 

* Bu sitede yer alan görseller bağlayıcı nitelikte değildir ve üretici firma, değişiklik yapma hakkına sahiptir.
AURA 51 Teknik Özellikler
Tam Boy 15,54 m
Genişlik 8,08 m
Su Çekimi 1,3 m
Ağırlık 18,100 kg
Su Kapasitesi 900 L
Yakıt Kapasitesi 2 x 450 L
Motor 60 HP / ops. 75 HP

Yelken Alanı
Ana Yelken 95 m²
Cenoa 59 m²
Owner Version Double Maestro: 2 master kabin + 2 wc/ 2 misafir kabini + 2 wc, Full Maestro: 1 master kabin + wc / 3 misafir kabini + 3 wc
Quatour Version Maestro: 1 master kabin + wc / 4 misafir kabini + 4 wc, Quintet: 6 misafir kabini + 6 wc
Tasarım BERRET RACOUPEAU

TEKNİK PLAN

AURA 51
360°
TURA BAŞLA

Talep Formu