HAKKIMIZDA

    2009 yılında başlattığımız girişimimiz, 2010 yılında DUFOUR YACHTS 'ın bünyemize katılımıyla ivme kazandı . 2011 yılı 2. yarısında dünyanın önde gelen katamaran üreticisi FOUNTAINE PAJOT ‘un yelkenli katamaran ürünlerinin  distribütörlüğünü alarak seçkin ürün yelpazemize yeni bir marka daha ekledik. 2012 yılında ise, yelkenli katamaranlardaki başarımızın bir göstergesi olarak FOUNTAINE PAJOT MOTORYACHTS ile de anlaşma imzaladık.

    2011 yılında DUFOUR YACHTS distribütörleri arasında “Dünyanın en iyi performans gösteren distribütörü” başarı ödülüne layık görüldük. Aynı sene FOUNTAINE PAJOT tarafından da “En iyi lansman yapan mümessil“ ödülünü aldık. Kazandığımız ivme 2015 yılında Fountaine Pajot distribütörleri içinde " The Best Worldwide Dealer" ödülünü de bize kazandırdı.

    DUFOUR YACHTS, 1964 yılına uzanan bir başarının öyküsüdür. Denizlerin aşığı Michael Dufour tarafından kurulan firma; günümüzde, üretim teknolojisi, yenilikçi tasarımları ve yüksek konfor özelliklerinin yanı sıra, hızlı gövde yapısı, güvenli, kolay ve başarılı yelken performansları ile kabul görmüş yelkenli tekneler üretmektedir. 8 farklı Grand Large modelinde üretim yapılmakta olup, ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir. 2016 dan 2017 ye geçerken Yeni EXCLUSIVE ürün grubu 56 ve 63 üretime alındı.


    FOUNTAINE PAJOT, 1976 yılında kuruldu ve ilk yelkenli katamaranını 1983 de, ilk motoryat katamaranını da 1998 de üretti. O günden bu yana 40 farklı modelde 3500 ‘un üzerinde tekne teslim etti. Yuksek üretim teknolojisi ile konfor, denizcilik ve performansı birleştirerek tüm ürettigi tekneleri ile ayrıcalıklı bir konuma sahip olduğu dünyaca kabul edilir.


    TUR MARİN Sonsuz Mavilik, Sınırsız Mutluluk...